Voor vragen m.b.t. lid worden, rijden op de baan, neem contact op met Andre Thomassen.

Voor sponsoring, facturen en andere financiële zaken, raadpleeg Nick van Drie.

Voor ideeen, samenwerking of overige zaken, raadpleeg Gerd Roseboom.

 

Bestuur
FunctieNaamEmailadres
VoorzitterGerd Roseboomgerd@veluwsezandhappers.nl
PenningmeesterEwout van Dronkelaarewout@veluwsezandhappers.nl
SecretarisAndré Thomassenandrethomassen@veluwsezandhappers.nl
Commissie’s
FunctieContactpersonenEmailadres
SponseringNick van Driesponsering@veluwsezandhappers.nl
BaanAndré Thomassenbaan@veluwsezandhappers.nl
KledingDaisy Thomassenkleding@veluwsezandhappers.nl