Voor vragen m.b.t. lid worden, rijden op de baan, neem contact op met Andre Eijk.

Voor sponsoring, facturen en andere financiële zaken, raadpleeg Ewout van Dronkelaar.

Voor ideeen, samenwerking of overige zaken, raadpleeg Gerd Roseboom.

 

Bestuur
FunctieNaamEmailadres
VoorzitterGerd Roseboomgerd@veluwsezandhappers.nl
PenningmeesterEwout van Dronkelaarewout@veluwsezandhappers.nl
SecretarisAndré Eijkandre@veluwsezandhappers.nl
Commissie’s
FunctieContactpersonenEmailadres
SponseringEwout van Dronkelaarsponsering@veluwsezandhappers.nl
BaanAndré Thomassenbaan@veluwsezandhappers.nl
KledingDaisy Thomassenkleding@veluwsezandhappers.nl